Kumcum

İnşaat

Kumcum, Eskişehir inşaat malzemeleri satış ofisi olarak yapı sektöründe ihtiyacınız olan tüm dolgu malzemelerine en hızlı ve en ekonomik şekilde ulaşabilmenizi sağlar. Yıllardır sektörümüzde edindiğimiz tecrübelerle bugün geldiğimiz noktada küçük, büyük birçok inşaat firmasına malzeme tedariki sağlamakta, hızlı satış ve transfer ağımız sayesinde işin sürekliliğini sağlayabilmekteyiz. Kullandığımız şap dökme makinaları ile dökülecek alanı önce temizliyor, kenarları düzenliyor, şapı hazırlayarak makine ile şap dökülmesini sağlıyoruz. 

Mıcır çeşitleri, yıkanmış taş tozu, doğal taşlar, mil kumu, sıvalık kum, şaplık kum gibi ürünlerimizin tamamı birinci kalitedir ve işinizi kusursuz  bir şekilde sürdürebilmenizi sağlar. Eskişehir ve çevresinde ihtiyacınız olan inşaat malzemelerinin tedariki için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Zemin düzeltme, kaplama, inşaat işlerinde zeminin dayanıklı, sağlam bir hale getirilmesi için şap uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Zemin şap uygulaması sayesinde kaplama malzemesi yere daha iyi tutunur. Zemin işlerinin daha dayanıklı olabilmesi için zemin şap uygulaması mutlaka yapılmalıdır.

Kumcum, istenilen noktalarda iç ve dış kaba sıva uygulamalarını gerçekleştirmektedir .Kaba sıva ile binaların yüzey eğrilikleri giderilerek üstüne yapılacak olan uygulama için düz ve pürüzsüz bir zemin hazırlamış olur.

Dekorasyon işlerinde en önemli ilk adım ince sıvadır.  Kumcum, tecrübeli personelleri ile tüm ince sıva işlerinde hizmet vermektedir. kaba inşaat işleriniz tamamlandıktan sonra firmamızla iletişime geçerek ince sıva hizmeti için talepte bulunabilirsiniz.

Kumcum, uzman kalıpçı kadrosu ile beton kalıp işçiliği, kiriş kalıp işçiliği, kolon kalıp işçiliği, merdiven kalıp işçiliği işlerinizde hizmetinizdedir.