Kumcum

Sektörler

Lojistik

Kumcum, inşaat yapı malzemeleri satışının yanında bu malzemelerin sizin için istediğiniz konuma nakliyesi alanında da yanınızdadır. Bir malzemenin satışı yaptıktan sonra aynı zamanda bu malzemenin sahibine en iyi koşullarda, en hızlı şekilde ulaşması da Kumcum’un görevleri arasındadır .

Geniş araç filomuz, tecrübeli sürücülerimizle mıcır, kum çeşitleri, doğal taşlar, mermer, granit gibi blok ürünler, her ağırlıkta bahçe toprağını güvenli bir şekilde her yere nakledebilmekteyiz.

Peyzaj işlerinizde Kumcum ile benzersiz görünümlere kavuşabilirsiniz. Yıllardır bahçıvan olarak tecrübe kazanan personellerimiz ile peyzaj konusunda şık ve renkli bahçe düzenlemelerine imzamızı atıyoruz. 

Kumcum, geniş araç portföyü ile şehir içinde inşaat malzemesi, bahçe kumu gibi nakliyat işlerinde hizmetinizdedir.  Damperli araçlarımız ile yükünüzü istediğiniz adresten istediğiniz adrese transfer ediyor, hizmetlerimiz ekonomik fiyatlarla yapıyoruz.

Kumcum, şehirler arası inşaat malzemeleri nakliyesinde ekonomik fiyatlarla hizmet vermektedir.  Damperli Nakliyat araçlarımız, tecrübeli sürücü ekibimizle istediğiniz her şehie malzeme nakliyesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kumcum, moloz atımı, moloz yükleme, bina yıkım döküm, hafriyat toplama işlerinde profesyonel hizmetler vermektedir. Belgeli izinli bir şekilde hizmet veren Kumcum, profesyonel araçlar, sürücüler ve ekipmanlarla hizmet vermektedir.